RG Ateliér, s.r.o. | Obchodný riaditeľ: | Martin Repka | 0905 821 738 | Kontakt: bazeny@rga.sk |

Bazény na mieru - železobetón Magiline

Tieto typy bazénov sú z veľmi dlhou životnosťou, až niekoľko generácii, lebo na stavbu sa používa Betón C25/30, ktorý sa dáva do základov rodinných domov. Postup stavby s polykarbonatových tvárnic poskladáme veľkosť, tvar bazéna podľa želenia zákazníka, potom tieto tvárnice zabetónujeme spoločne s dnom bazéna, takže vznikne jeden monoblok, odliatok bazéna s betónu. Na steny dáme mäkký filc - ekotextíliu o hrúbke 5 mm a 10 mm a schody, potom na túto textíliu ide fólia, vyrobená z jedného kusa vo výrobe. Fóliu na mieste nezvárame, ale príde už lisovaná z výroby, vyrobená na mieru na bazén. Tieto bazény sú skymerové - Magiline, alebo prieliv - polystyrénové tvárnice. Rozmer bazéna od 3x2m až po 16x8m, alebo bazény rozmerovo na mieru napr. 25x5m. Dno bazéna je štandardne 1,2 alebo 1,5 m s možnosťou úpravy dna - hĺbky výber s viacerých možností a tvarov.
Technológie pri týchto bazénoch sú rôzne (rozpísané v kolonke Doplnky): protiprúd rýchlosť - prúdu 54 km/hod., filtrácia prietok 30 m3/hod., alebo 40 m3/hod., automat pH + a-, automat na úpravu vody soľ, alebo chémia, rôzne masážne trysky, ohrev vody tepelným čerpadlom, pripojením ohrevu na kúrenie domu, svetlo farebné na diaľkové ovládanie a pod. 

Nižšie je pár fotiek stavby bazénov Magiline.                                           

Bazény na mieru železobetón

Sme tu pre Vás !
Potrebujete poradiť ?

Rozhodujete sa, ktorý bazén je pre Vás ten pravý? Potrebujete poradiť, aké parametre zastrešenia sú pre Vás vhodné? Zaujíma Vás cenová kalkulácia? Alebo si chcete dohodnúť schôdzku s našim špecialistom?

Kontaktujte nás

Realizované projekty

Pozrite si realizované projekty bazénov Magiline.

Kde nás nájdete ?