RG Ateliér, s.r.o. | Obchodný riaditeľ: | Martin Repka | 0905 821 738 | Kontakt: bazeny@rga.sk |

Bazény na mieru - železobetón Magiline

Tieto typy bazénov sú z veľmi dlhou životnosťou, až niekoľko generácii, lebo na stavbu sa používa Betón C25/30, ktorý sa dáva do základov rodinných domov. Postup stavby s polykarbonatových tvárnic poskladáme veľkosť, tvar bazéna podľa želenia zákazníka, potom tieto tvárnice zabetónujeme spoločne s dnom bazéna, takže vznikne jeden monoblok, odliatok bazéna s betónu. Na steny dáme mäkký filc - ekotextíliu o hrúbke 5 mm a 10 mm a schody, potom na túto textíliu ide fólia, vyrobená z jedného kusa vo výrobe. Fóliu na mieste nezvárame, ale príde už lisovaná z výroby, vyrobená na mieru na bazén. Tieto bazény sú skymerové - Magiline, alebo prieliv - polystyrénové tvárnice. Rozmer bazéna od 3x2m až po 16x8m, alebo bazény rozmerovo na mieru napr. 25x5m. Dno bazéna je štandardne 1,2 alebo 1,5 m s možnosťou úpravy dna - hĺbky výber s viacerých možností a tvarov.
Technológie pri týchto bazénoch sú rôzne (rozpísané v kolonke Doplnky): protiprúd rýchlosť - prúdu 54 km/hod., filtrácia prietok 30 m3/hod., alebo 40 m3/hod., automat pH + a-, automat na úpravu vody soľ, alebo chémia, rôzne masážne trysky, ohrev vody tepelným čerpadlom, pripojením ohrevu na kúrenie domu, svetlo farebné na diaľkové ovládanie a pod. 

Nižšie je pár fotiek stavby bazénov Magiline.                                           

Bazény na mieru železobetón MagilineBazen Magiline

Bazen MagilineBazen Magiline

Bazen MagilineBazen Magiline

Bazen MagilineBazen Magiline

Bazen MagilineBazen Magiline

Bazen MagilineBazen Magiline

Sme tu pre Vás !
Potrebujete poradiť ?

Rozhodujete sa, ktorý bazén je pre Vás ten pravý? Potrebujete poradiť, aké parametre zastrešenia sú pre Vás vhodné? Zaujíma Vás cenová kalkulácia? Alebo si chcete dohodnúť schôdzku s našim špecialistom?

Kontaktujte nás

Realizované projekty

Pozrite si realizované projekty bazénov Magiline.

Kde nás nájdete ?