RG Ateliér, s.r.o. | Obchodný riaditeľ: Martin Repka | +421 905 821 738 | bazeny@rga.sk | Námestie Sv. Mikuláša 26, Stará Ľubovňa |

Doplnky

Mám pre Vás pripravené rôzne doplnky k bazénom, ako je tepelné čerpadlo (typu Zodiac, Brilix), protiprúd, technológiu na úpravu vody (typu Zodiac, Brilix), bazénové sprchy, chliče do bazénov, rôzné bazénové svetla a pod. Bližšie informácie zasielajte v kontaktnom formulári - v kolónke kontakt.

Filtrácia FX   

Jedinečná, výkonná a patentovaná.   Kvalita vody v bazéne je predpokladom pre blaho, pre dobrý vzhľad a vašu bezpečnosť v bazéne. Filter FX spĺňa najvyššie štandardy v prospech Vašej rodiny. Náš exkluzívny systém kombinuje výkon, účinnosť, jednoduchosť a estetiku. Magiline využíva stupeň filtra 15 tisícin milimetra, čo znižuje požadované množstvo prostriedkov na úpravu vody.                                                                        Výkon: priepustnosť filtra s rýchlejšou cirkuláciou vodu, čo robí efektívne a optimálne. Tvorbou usadenín v potrubí sa takto vyhnete. Voda je jasná, čistá a zdravá. Menej chémie viac potešenia.                                              Vzhľad: Filtračný systém FX dokonale prispôsobí okoliu štruktúry bazéna. V závislosti na veľkosti bazéna je potrebná technologická miestnosť pre (FX 20) alebo filtrácia integrované v štruktúre (FX 30, 40).                        Ekonomika: Výkon filtračných systémov znížuje náklady na elektrickú energiu a dobu prevádzkyschopnosti. Naša koncepcia sa vyhýba vytváraniu samostatnej technickej miestnosti, alebo šachty pri bazéne. Všetko je už v cene - ako čerpadlo a pripojenie mechanického vysávača.     Jednoduchosť: Údržba je jednoduchá s filtračnou vložkou. Filter je možné vyčistiť rýchlo a ľahko. Prakticky len ostriekať prúdom vody z hadice.

 

 

Tepelné čerpadlo ZODIAC - E L Y S E A 2

Takže môžete používať bazén! Od firmy Magiline môžete dostať najlepšiu hodnotu za peniaze na trhu!
Pretože vieme, že častejšie a dlhšie používanie bazéna je túžbou vo vonkajšom priestore, ktorý je
blízky a drahý pre užívateľov, ponúkame Vám tepelné čerpadlo Elysea². Tieto sú vyrábané v
Európe NF-tepelné čerpadlo a má inovatívny dizajn. Vaša plávacia sezóna v našich bazénoch je až
dvakrát dlhšia a to s jedinečným prostredím, samozrejme s ideálnou teplotou pre Vás vo Vašom
bazéne.
S Elysea² môžete zabudnúť na všetky obmedzenia. Len teraz vždy teplú vodu! S Elysea² výhody sú
nezávislé na teplote vody a oprimalizuje sa na rozmer bazéna. Elysea2 je silnejší, ekonomickejšie
a tým šetrnejšie k životnému prostrediu ako konvenčné výmenníka tepla. Tepelné čerpadlá od výkonu 6 kW po 15 kW, do vonkajšej teploty -12 stupňov Celzia a s ochladzovacou funkciou.

doplnky k bazénom

Automatická úprava vody

MAGIdual automatický prístroj na úpravu vody pH a soľ. Formou elektrolýzy vyrába zo soli neviazaný, zdraviu neškodlivý chlór. Tento chlór nespôsobuje typický zápach, ako chemicky upravený chlór a nedráždi pokožku. Regulačný prístroj má  tiež meracie a kontrolné prístroje pre pH. Stačí tento prístroj na začiatku sezóny naprogramovať na stanovené parametre a užívať si kúpaciu sezónu. (Samozrejme, že je potrebné občas skontrolovať údaje)

Údržba bazénu 

Objevte efektivny a jednoduchý systém pre údržbu Vašho bazenu: Pool vacuum: Automatický a nezávislý, "Pool vacuum systém" Vám bazén vyčistí dokonale. Ponúkamea Vám širokú škálu vysávačov k údržbě bazénu, pri používaní akéjkoľvej filtračnej jednotky, abyste si bolí istí, že Vaša voda je čistá, zdravá a priezračná. Plne automatické vysávače 4WD Vám povysávajú bazénové schody, ako aj bočné steny bazéna.

doplnky k bazénom vysávač

Sme tu pre Vás !
Potrebujete poradiť ?

Rozhodujete sa, ktorý bazén je pre Vás ten pravý? Potrebujete poradiť, aké parametre zastrešenia sú pre Vás vhodné? Zaujíma Vás cenová kalkulácia? Alebo si chcete dohodnúť schôdzku s našim špecialistom?

Kontaktujte nás

Realizované projekty

Pozrite si realizované projekty bazény Magiline.

Kde nás nájdete ?