RG Ateliér, s.r.o. | Obchodný riaditeľ: | Martin Repka | 0905 821 738 | Kontakt: bazeny@rga.sk |

Doplnky

Mám pre Vás pripravené rôzne doplnky k bazénom, ako je tepelné čerpadlo (typu Zodiac, Brilix), protiprúd, technológiu na úpravu vody (typu Zodiac, Brilix), bazénové sprchy, chliče do bazénov, rôzné bazénové svetla a pod. Bližšie informácie zasielajte v kontaktnom formulári - v kolónke kontakt.

Filtrácia FX   

Jedinečná, výkonná a patentovaná.   Kvalita vody v bazéne je predpokladom pre blaho, pre dobrý vzhľad a vašu bezpečnosť v bazéne. Filter FX spĺňa najvyššie štandardy v prospech Vašej rodiny. Náš exkluzívny systém kombinuje výkon, účinnosť, jednoduchosť a estetiku. Magiline využíva stupeň filtra 15 tisícin milimetra, čo znižuje požadované množstvo prostriedkov na úpravu vody.                                                                        Výkon: priepustnosť filtra s rýchlejšou cirkuláciou vodu, čo robí efektívne a optimálne. Tvorbou usadenín v potrubí sa takto vyhnete. Voda je jasná, čistá a zdravá. Menej chémie viac potešenia.                                              Vzhľad: Filtračný systém FX dokonale prispôsobí okoliu štruktúry bazéna. V závislosti na veľkosti bazéna je potrebná technologická miestnosť pre (FX 20) alebo filtrácia integrované v štruktúre (FX 30, 40).                        Ekonomika: Výkon filtračných systémov znížuje náklady na elektrickú energiu a dobu prevádzkyschopnosti. Naša koncepcia sa vyhýba vytváraniu samostatnej technickej miestnosti, alebo šachty pri bazéne. Všetko je už v cene - ako čerpadlo a pripojenie mechanického vysávača.     Jednoduchosť: Údržba je jednoduchá s filtračnou vložkou. Filter je možné vyčistiť rýchlo a ľahko. Prakticky len ostriekať prúdom vody z hadice.

 

 

Tepelné čerpadlo ZODIAC - E L Y S E A 2

Takže môžete používať bazén! Od firmy Magiline môžete dostať najlepšiu hodnotu za peniaze na trhu!
Pretože vieme, že častejšie a dlhšie používanie bazéna je túžbou vo vonkajšom priestore, ktorý je
blízky a drahý pre užívateľov, ponúkame Vám tepelné čerpadlo Elysea². Tieto sú vyrábané v
Európe NF-tepelné čerpadlo a má inovatívny dizajn. Vaša plávacia sezóna v našich bazénoch je až
dvakrát dlhšia a to s jedinečným prostredím, samozrejme s ideálnou teplotou pre Vás vo Vašom
bazéne.
S Elysea² môžete zabudnúť na všetky obmedzenia. Len teraz vždy teplú vodu! S Elysea² výhody sú
nezávislé na teplote vody a oprimalizuje sa na rozmer bazéna. Elysea2 je silnejší, ekonomickejšie
a tým šetrnejšie k životnému prostrediu ako konvenčné výmenníka tepla. Tepelné čerpadlá od výkonu 6 kW po 15 kW, do vonkajšej teploty -12 stupňov Celzia a s ochladzovacou funkciou.

doplnky k bazénom

Automatická úprava vody

MAGIdual automatický prístroj na úpravu vody pH a soľ. Formou elektrolýzy vyrába zo soli neviazaný, zdraviu neškodlivý chlór. Tento chlór nespôsobuje typický zápach, ako chemicky upravený chlór a nedráždi pokožku. Regulačný prístroj má  tiež meracie a kontrolné prístroje pre pH. Stačí tento prístroj na začiatku sezóny naprogramovať na stanovené parametre a užívať si kúpaciu sezónu. (Samozrejme, že je potrebné občas skontrolovať údaje)

Údržba bazénu 

Objevte efektivny a jednoduchý systém pre údržbu Vašho bazenu: Pool vacuum: Automatický a nezávislý, "Pool vacuum systém" Vám bazén vyčistí dokonale. Ponúkamea Vám širokú škálu vysávačov k údržbě bazénu, pri používaní akéjkoľvej filtračnej jednotky, abyste si bolí istí, že Vaša voda je čistá, zdravá a priezračná. Plne automatické vysávače 4WD Vám povysávajú bazénové schody, ako aj bočné steny bazéna.

doplnky k bazénom vysávač

Protiprúd Magisport 2

Protiprúdy slúžia k predĺženiu dlžky bazéna a vytvárajú veľmi silný prúd vody a vzduchu, proti ktorému plávate. Vytvára podobný pocit, ako keď plávate proti prúdu v rieke s tím rozdielom, že v bazéne je možné prúd vody podľa potreby regulovať. Protiprúd Magisport 2 vytvára tlak v bazéne o rýchlosti 54 km/hod a rýchlosť prúdenia 73 m3/hod. K tomuto protiprúdu je možné pripojiť aj masážne trysky.

Bazénové osvetlenie

LED osvetlenie bazéna - biele, alebo farebné s diaľkovým ovládaním. Vhodné aj na nočné kúpanie. Farebným svetlom si viete naladiť romantickú atmosféru, prípadne zapnúť PLAY, kde sa budú farby meniť. Pri malej spotrebe energie 20W si viete osvetliť celý bazén. A čo tak párty pri bazéne z vysvieteným bazénom.

Sme tu pre Vás !
Potrebujete poradiť ?

Rozhodujete sa, ktorý bazén je pre Vás ten pravý? Potrebujete poradiť, aké parametre zastrešenia sú pre Vás vhodné? Zaujíma Vás cenová kalkulácia? Alebo si chcete dohodnúť schôdzku s našim špecialistom?

Kontaktujte nás

Realizované projekty

Pozrite si realizované projekty bazénov Magiline.

Kde nás nájdete ?